تبلیغات
وقایع - دروغ سبزها در مورد حمله به تئاتر درس

وقایع" ما برای آنكه ایران گوهر تابان شود ، خون دلها خورده ایم... "

... وقایع ناگفته

چهارشنبه 31 فروردین 1390

دروغ سبزها در مورد حمله به تئاتر درس

نویسنده: وقایع   

اخبار رسانه های ضدانقلاب و وابسته به غرب درباره حمله به یكی از نمایش های در حال اجرا تكذیب شد.

به گزارش كیهان، چندی است كه در برخی از رسانه های معاند نظام، اخباری درباره حمله به نمایش «درس» منعكس شده است، اما مدیر تماشاخانه ایرانشهر با تكذیب این خبرها تصریح كرد: گواه واقعیت، كارگردان و هنرمندان آن نمایش هستند. می توان با آنها تماس گرفت تا درباره دروغ بودن این اخبار اطمینان حاصل كرد.


مجید جوزانی گفت: طی روزهای اخیر تماس های بسیاری با بنده گرفته می شود و درباره حمله به تماشاخانه ایرانشهر سوال می شود. پاسخ من به همه این دوستان این است كه اصلا چنین اتفاقی نیافتاده است.
وی افزود: متاسفانه در روزهای اخیر، برخی شبكه ها مانند صدای آمریكا و بی بی سی فارسی، اخباری را مبنی بر حمله گروهی كه آنها لباس شخصی می نامند به تماشاخانه ایرانشهر منتشر كردند. این در حالی است كه این اخبار جهت دار، كاملا دروغ و بی اساس است.


مدیرخانه هنرمندان ایران با بیان اینكه «من خودم را یكی از سربازان ولایت می دانم» تصریح كرد: این گونه رسانه ها به شدت دچار جعل اخبار و دروغ گویی هستند. اما ما در جایی زندگی می كنیم كه صداقت اساس همه چیز است. جوزانی تصریح كرد: به نظرم این رسانه ها قصد دارند تا فتنه انگیزی جدیدی را ساز كنند. ای كاش آنها به این قضیه هم توجه می كردند كه در كشور ایران آزادی چنان است كه یك نمایش به رغم انتقادات فراوانی كه به دولت وارد می كند، نه تنها با مشكلی مواجه نمی شود بلكه از سوی همین دولت اجرایش تمدید می شود.


اخبار کوتاه
کپی رایت محفوظ است ...


نویسندگان

کانون هابیلیان - پایگاه اطلاع رسانی 17000 قربانی تروریسم در ایران

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • آخرین بروز رسانی :