تبلیغات
وقایع - پس از اطلاع رسانی های به موقع رسانه ای صورت گرفت؛ ضربه مهلک وزارت اطلاعات به گروه الحوازی

وقایع" ما برای آنكه ایران گوهر تابان شود ، خون دلها خورده ایم... "

... وقایع ناگفته

این گروهک تروریستی که فعالیت های خود را در راستای قوم گرایی عربی در استان خوزستان از سر گرفته و با برخی عملیات های تروریستی تعدادی از هومطنانمان را به شهادت رسانده بود صبح امروز ضربه سختی را از وزارت اطلاعات دریافت کرد . . .

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دولتهای استکباری همچون امریکا و انگلیس که دستهایشان از دزدی منابع ایران قطع و نفوذشان در کشور ایران از بین رفته بود و عامل اصلیشان  یعنی رژیم پهلوی را از دست داده بودند ،برای سرنگونی حکومت نوپای جمهوری اسلامی در نقاط  مختلف ایران توسط عواملشان علم تجزیه طلبی بلند کردند و در این میان یکی از مناطق حساس و استراتژیک ایران که عمده منافع نفتی ایران در آن منطقه وجود داشت دستخوش خیانت و آشوب گروههای قدرت طلب وابسته به کشورهای وهابی حوزه خلیج فارس گردید. در این میان  گروهی از عوامل وهابی تحت عنوان جبهه خلق عرب یا الحوازیه . . .

بولتن نیوز روز سه شنبه در گزارشی با اشاره به فعالیت های گروهک جبهه خلق عرب و یا الحوازی در استان خوزستان با بررسی پیشینه این گروهک از ابتدای انقلاب اسلامی و تلاش های آنان برای جداسازی خوزستان از ایران اشاره شده بود که بر اساس بررسی های مستند موج بیداری اسلامی در منطقه باعث شده که گروه تروریست الاحوازی که عَلَم تجزیه طلبی را مجدادا در راستای اهداف دولت روباه صفت انگلیس برای فشار به جمهوری اسلامی بلند کرده در طی چند روز گذشته اقدامات تروریستی خویش را در اهواز از سر گرفته و در همین رابطه شبکه های خبری العربیه متعلق به وهابیت آل سعود و الجزیره بشدت بنفع الحوازیه و بر علیه جمهوری اسلامی لجن پراکنی می کنند .

این گروهک تروریستی که فعالیت های خود را در راستای قوم گرایی عربی در استان خوزستان از سر گرفته و با برخی عملیات های تروریستی تعدادی از هومطنانمان را به شهادت رسانده بود اما با اطلاع رسانی به موقع که بازتاب وسیعی در محافل رسانه ای کشور به دنبال داشت شب گذشته در یک عملیات اطلاعاتی با همکاری سربازان گمنام امام زمان و یگان اطلاعاتی نیروی انتظامی اهواز ، 8 نفر از افراد گروهک تروریستی خلق عرب که در به شهادت رساندن 3 نفر از شهروندان اهوازی دست داشتند بازداشت شدند.

این عملیات غافلگیرانه که در دقایق اولیه صبح امروز اول اردیبهشت ماه 90 در یکی از مناطق شهر اهواز صورت گرفت . پس از حادثه 26 فروردین ماه امسال که نیروهای این گروهک دو نفر از ماموران نیروی انتظامی را در پاسگاه منطقه ملاشیه اهواز و یک عابر پیاده را با تیراندازی به شهادت رسانده بودند سربازان گم نام امام زمان (عج) با همکاری دیگر نهاد های امنیتی با آغاز تلاش های گسترده اطلاعاتی عوامل اصلی گروهک الحوازیه را شناسایی و صبح امروز در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند .

بازداشت این افراد که یک اقدام مهم امنیتی محسوب می شود در حالی صورت می گیرد که جنبش خلق عرب برنامه های گسترده ای برای ایجاد اختلاف در قومیت های مختلف خوزستان در برنامه خود قرار داده بود ولی این ضربه مهلک وزارت اطلاعات باعث شد نقشه های پوچ این گروهک تروریستی نقش برآب شود و رنگ آرامش و امنیت دوباره به خیابان های اهواز بازگردد.


اخبار کوتاه
کپی رایت محفوظ است ...


نویسندگان

کانون هابیلیان - پایگاه اطلاع رسانی 17000 قربانی تروریسم در ایران

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • آخرین بروز رسانی :