تبلیغات
وقایع - شورای ‌سیاست ‌خارجی آمریکا سایتی ضداسلامی راه‌اندازی کرد

وقایع" ما برای آنكه ایران گوهر تابان شود ، خون دلها خورده ایم... "

... وقایع ناگفته

شورای سیاست خارجی آمریکا در اقدامی تازه برای مقابله با روند اسلام‌گرایی در کشورهای مختلف دست به ایجاد یک سایت ضداسلامی زده است.

به گزارش گرداب، نشریه جهانی اطلاعات عمومی اسلام‌گرایی (World Almanac of Islamism) یک سایت ضداسلامی است که اطلاعاتی در مورد مسائل کشورهای اسلامی ارائه می‌کند.

در وب‌گاه این نشریه آن‌لاین در مورد اسلام این چنین آمده است: «خطر اسلام‌گرایی بسیار جدی و در حال رشد است. اسلام‌گرایی در کشورهایی چون سومالی، لبنان و پاکستان که به مرحله بلوغ خود رسیده است، خطری مهلک برای آینده دولت‌های کنونی این کشورها به حساب می‌آید.»

همچنین این سایت مدعی شده است که این نشریه جهانی، منبعی جامع است که بر روی ماهیت تهدید اسلام‌گرایی معاصر در کشورها و مناطق مختلف متمرکز بوده و بر آن است تا تصویری دقیق از خیزش و ریزش اسلام‌گرایان رادیکال در سطح ملی، منطقه‌ای‌ و جهانی ارائه دهد.

این سایت بیش از 60 کشور مختلف جهان را، که اکثر آنها کشورهای خاورمیانه و مسلمان هستند، رصد کرده و اطلاعاتی در مورد آنها ارائه می‌کند. علاوه بر این، این نشریه آن‌لاین سعی دارد تا مطالبی در خصوص جنبش‌ها و گروه‌های مختلف از جمله القاعده، لشگر طیب، طالبان، حزب‌الله، اخوان المسلمین، تبلیغی جماعت و حزب التحریر ارائه کند.

نشریه جهانی اطلاعات عمومی اسلام‌گرایی در واقع جزء شورای سیاست خارجی آمریکا (AFPC) است. این شورا یک اتاق فکر محافظه‌کار و غیرانتفاعی سیاست خارجی آمریکا است که از سال 1982 در واشنگتن دی‌سی مشغول به کار شده است. کارشناسان سیاست خارجی و دفاعی آن، برای اعضای کنگره آمریکا، قوه مجریه‌ و انجمن سیاست‌گذاران آمریکا اطلاعات فراهم می‌آورند.


اخبار کوتاه
کپی رایت محفوظ است ...


نویسندگان

کانون هابیلیان - پایگاه اطلاع رسانی 17000 قربانی تروریسم در ایران

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • آخرین بروز رسانی :