تبلیغات
وقایع - خاتمی از حصر موسوی خوشحال است

وقایع" ما برای آنكه ایران گوهر تابان شود ، خون دلها خورده ایم... "

... وقایع ناگفته

شنبه 3 اردیبهشت 1390

خاتمی از حصر موسوی خوشحال است

نویسنده: وقایع   

محمد خاتمی كه ظاهرا از حبس موسوی و كروبی چندان ناراحت نیست به تازگی تلاش های خود را برای حضور رسانه ای بیشتر افزایش داده است. 

خاتمی كه خود یكی از سران اصلی فتنه ۸۸ بوده اكنون تصور می كند كه با حصر موسوی و كروبی خطر از بیخ گوش او گذشته و او احتمالا مجال مانور بیشتر در فضای سیاسی كشور را خواهد یافت.
با همین تحلیل، خاتمی به دیدار علی كروبی یكی از فرزندان مهدی كروبی رفته و در سخنانی ابراز امیدواری كرده است كه با آزادی كروبی و موسوی جلوی دلسردی بیشتر علاقمندان به انقلاب گرفته شود. خاتمی البته مقصود خود از علاقمندان به انقلاب را مشخص نكرده و مثلا نگفته آیا باید سیا و موساد یا جورج سوروس دوست نزدیك او یا نتانیاهو را كه گفته بود موسوی و كروبی و خاتمی سرمایه های اسرائیل هستند، جزو دوستان انقلاب به حساب آورد یا نه؟!
به گزارش تلویزیون ضد انقلابی رسا، محمد خاتمی در این دیدار مهدی كروبی را «فرزند شجاع انقلاب» خواند.
خاتمی البته در این دیدار هیچ خاطره ای از سابقه جنایت های كروبی در ایام فتنه ۸۸ و خیانت به خون شهدا از طریق همكاری با پروژه براندازی طراحی شده در واشنگتن نگفته است. گفتنی است مقام های قضایی پس از حصر موسوی و كروبی اعلام كردند این اقدام «گام اول» برخورد با سران فتنه است و تردیدی نیست كه در گام های بعدی به سرعت نوبت به امثال خاتمی نیز خواهد رسید.


اخبار کوتاه
کپی رایت محفوظ است ...


نویسندگان

کانون هابیلیان - پایگاه اطلاع رسانی 17000 قربانی تروریسم در ایران

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • آخرین بروز رسانی :