تبلیغات
وقایع - تحریف سخنان رهبرانقلاب در آسوشیتدپرس

وقایع" ما برای آنكه ایران گوهر تابان شود ، خون دلها خورده ایم... "

... وقایع ناگفته

سه شنبه 6 اردیبهشت 1390

تحریف سخنان رهبرانقلاب در آسوشیتدپرس

نویسنده: وقایع   

خبرگزاری آسوشیتدپرس در راستای اهداف صهیونیستی خود و القای اختلاف بین مسئولان جمهوری اسلامی، سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم شیراز را تحریف کرد

به گزارش جام نیوز، خبرگزاری آمریکایی آسوشیتدپرس با اشاره به سخنان مهم مقام معظم رهبری در جمع هزاران نفر از مردم شیراز مدعی شد: «رهبر عالی ایران ،روز شنبه، هشدار داد که احمدی نژاد را بخاطر به چالش کشیدن رهبران روحانی ایران، مورد سرزنش قرار خواهد داد [!]».

آسوشیتدپرس، افزود: «رهبر ایران هشدار داد در صورت نیاز دراموری که به احمدی نژاد مربوط است، دخالت خواهد کرد [!]».

این خبرگزاری با هدف القاء اختلاف بین مسئولان جمهوری اسلامی ادامه داد: «آیت الله خامنه ای با دعوت از وزیر اطلاعات سیلی محکمی به گوش رئیس جمهور زد و همین امر باعث شد تا احمدی نژاد به مخالفت با قدرت اول کشور برخیزد».

علیرغم ارسال نامه ی مقام معظم رهبری به ریاست جمهوری برای ابقای حیدر مصلحی در وزارت اطلاعات، آسویتدپرس مدعی شد: «آیت الله خامنه ای نامه ای به احمدی نژاد در این زمینه ننوشت، چون احمدی نژاد توجهی به نامه ی او نمی کند [!]».

آسوشیتدپرس همچنین مدعی شد: «احمدی نژاد در انتخابات سال ۲۰۰۹ از طرفداری رهبر عالی ایران برخوردار بود».

این درحالی است که مقام معظم رهبری در هیچ انتخاباتی از شخص خاصی حمایت نکرده و فقط به تبین ملاک ها و معیارها و تاکید بر حضور حداکثری مردم پرداخته اند.

گفتنی است، رهبر معظم انقلاب در جمع مردم انقلابی شیراز ضمن تبیین شرایط حساس کنونی دنیا و منطقه، با توجه به بیداری اسلامی، همه مردم و مسئولان را به حفظ اتحاد و انسجام و کار و تلاش بی‌وقفه، و بهانه ندادن به‌دست دشمنان نظام اسلامی توصیه و تأکید کردند: «امروز، قوای سه‌گانه به‌ویژه دولت، حقاً و انصافاً در حال خدمت و تلاش هستند و ملت و رهبری همواره از خط کار و خدمت در کشور حمایت خواهند کرد؛ اما هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت در حرکت عظیم ملت ایران به‌سوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود».

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به قضایای چند روز اخیر درباره وزارت اطلاعات افزودند: «تبلیغات رسانه‌های بیگانه را در مورد این قضایا که آن‌چنان اهمیتی هم ندارد ببینید، که چه جنجالی به راه انداخته اند و در تحلیل‌های خود می‌گویند در جمهوری اسلامی ایران شکاف و حاکمیت دوگانه به‌وجود آمده و رئیس‌جمهور، حرف رهبری را گوش نکرده است».

مشروح سخنان حکیمانه ی مقام معظم رهبری در جمع مردم شیراز، هم اکنون، در پایگاه اطلاع رسانی ایشان به آدرس www.khamenei.ir قابل دسترسی است.


اخبار کوتاه
کپی رایت محفوظ است ...


نویسندگان

کانون هابیلیان - پایگاه اطلاع رسانی 17000 قربانی تروریسم در ایران

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • آخرین بروز رسانی :