تبلیغات
وقایع - هیچ آبی از سبزها گرم نمی‌شود

وقایع" ما برای آنكه ایران گوهر تابان شود ، خون دلها خورده ایم... "

... وقایع ناگفته

سه شنبه 6 اردیبهشت 1390

هیچ آبی از سبزها گرم نمی‌شود

نویسنده: وقایع   

آیا كسی نیست اپوزیسیون را از این جهنم بلاتكلیفی كه در آن به سر می برد، بیرون بیاورد؟
این پرسش از سر عصبانیت را یكی از كاربران شبكه بالاترین عنوان كرده و می نویسد: اعلام می كنم كه من دیگر دنباله رو موسوی نیستم و شورای موهوم راه سبز را قبول ندارم. موسوی تمام ظرفیت اپوزیسیون و مخالفت با رژیم را نابود كرد و برنامه ای برای چنین روزهایی نداشت. در نتیجه ناگهان شورای موهومی به نام شورای راه سبز امید سر برآورد كه مشخص نیست چه كسانی هستند و چه برنامه ای دارند، و نشانه های زیادی از بیراهگی و واپسگرایی در آن مشاهده می شود. من بر این باورم كه باید سران دموكرات و سكولار پیدا كنیم. من از ابتدای حركت سال 88 در تمامی فعالیت ها حضور داشتم و همچنین از طرفداران موسوی بودم ولی اكنون به این نتیجه رسیدم. پیشنهاد می دهم تا اطلاعیه ای در بالاترین انتشار دهیم كه هر كس حاضر به مدیریت اپوزیسیون است، خود را معرفی كند و آن موقع تازه ما می فهمیم كه چكار باید انجام بدهیم و شروع به ارزیابی افراد می كنیم. و در نهایت می توانیم خود را سازماندهی كنیم و از این جهنم بی تكلیفی بیرون بیاییم.


برخی دیگر از عناصر ضدانقلاب فعال در شبكه یاد شده تحلیل هایی از این دست را منتشر كرده اند:
- دوستان فكر نمی كنید سكوت دوستان راه سبز به شدت مشكوك است. مجتبی واحدی هر 3 روز یه بار پست جدید توی فیس بوكش می داد اما از یك هفته پیش ساكته و آخرین پستش هم درباره پادگان اشرف و مجاهدین [ منافقین] بوده. چرا این قدر اینها ساكتن؟
- شورای هماهنگی راه سبز چیه؟ یكی میتونه بگه اینا كیان؟ با چه معیاری عضو شوران؟ آیا اگه مسئول هماهنگی جنبش سبز هستن، پس چرا جنبش این قدر سرگردان شده؟
- محض یادآوری شورا! 72 روز از حصر موسوی و كروبی گذشت. آقای امیر ارجمند آیا واقعاً شما از معتمدین موسوی و كروبی هستید؟ شما اصلاً هماهنگ نیستید و با این كار، موقعیت به دست امثال شریعتمداری می دهید.


- این كمپین نامه نویسی به موسوی چه بازی درآوردین؟ الان وقت مناسبیه برای شوخی؟!
- نمی دانم چرا نسبت به این كمپین نامه نویسی به موسوی و رهنورد دل چركین هستم.
- نباید منتظر شورای هماهنگی باشیم. من یه تار موی یكی از اعضای فیس بوك 25 بهمن رو به همه اعضای این شورا منفعل و ترسو نمی دم.
- هیچ آبی از ما گرم نمی شود. حال هی بشینید و پس از هفته ای یكبار راهپیمایی تفریحی، منتظر بیانیه شماره فلان جنبش باشیم كه 15 روز دیگه می خوایم راه بریم توی خیابون. تازه از اون طرف، این خاتمی بی غیرت داره به انتخابات مجلس فكر می كنه. انگار نه انگار كه تلفات دادیم. جنبش هم كه حركت اعتراضیش انگار زنگ تفریحه. بابا مگه نگفتین اگه تقلب بشه، ایران قیامت می شه، اگه موسوی و كروبی رو بگیرن، ایران چی میشه، اگه ساماندهی یارانه ها شروع بشه، قیامت می شه. آخرش هم موسوی و كروبی رو گرفتن و آب از آب تكون نخورد.


یادآور می شود شورای كذایی به دنبال افتضاحات زنجیره ای كه در دعوت های اول، دهم، هفدهم و بیست و چهارم اسفند به بار آورد، كاملاً به ظرفیت خود پی برده و به همین دلیل در برابر دعوت دیگر محافل ضد انقلاب به تشنج در روز كارگر، اعلام كرده كه سبزها می توانند در حمایت از خواسته های كارگران، از همراهی و همدلی دریغ نورزند.


اخبار کوتاه
کپی رایت محفوظ است ...


نویسندگان

کانون هابیلیان - پایگاه اطلاع رسانی 17000 قربانی تروریسم در ایران

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • آخرین بروز رسانی :