تبلیغات
وقایع - خبر دروغ BBC درباره «رامین پرچمی»

وقایع" ما برای آنكه ایران گوهر تابان شود ، خون دلها خورده ایم... "

... وقایع ناگفته

پنجشنبه 8 اردیبهشت 1390

خبر دروغ BBC درباره «رامین پرچمی»

نویسنده: وقایع   

رسانه‌ها و سایت‌های ضد انقلاب هر از چند گاهی بهانه‌ای پیدا می‌كنند تا به وسیله‌ی آن به جمهوری اسلامی تاخته و آن را محكوم كنند. در همین راستا چند روز پیش بنگاه خبرپراكنی بی‌بی‌سی فارسی و برخی از سایتهای خبری ضد انقلاب به دروغ ادعا كردند رامین پرچمی كه یكی از بازیگران سینما و تئاتر كشور است بدلیل شركت در اعتراضات پس از انتخابات ریاست جمهوری به زندان محكوم شده است... 

بولتن نیوز:رسانه‌ها و سایت‌های ضد انقلاب هر از چند گاهی بهانه‌ای پیدا می‌كنند تا به وسیله‌ی آن به جمهوری اسلامی تاخته و آن را محكوم كنند.

در همین راستا چند روز پیش بنگاه خبرپراكنی بی‌بی‌سی فارسی - وابسته به دستگاه جاسوسی جزیره انگلیس - و برخی از سایتهای خبری ضد انقلاب به دروغ ادعا كردند رامین پرچمی كه یكی از بازیگران سینما و تئاتر كشور است بدلیل شركت در اعتراضات پس از انتخابات و اقدام علیه امنیت ملی به زندان محكوم شده است.

به موازات پخش این خبر موجی از اعتراضات علیه دستگاه قضایی و امنیتی كشور صورت گرفت. اما پی‌گیری‌های خبرنگاران از مراجع ذیربط و موثق، حاكی از دروغ بودن این خبر دارد و او نه به دلیل شركت در اعتراضات كه به جرم قاچاق مواد مخدر دستگیر شده و در حال حاضر مشغول سپری كردن دوران محكومیت خود در زندان است.


اخبار کوتاه
کپی رایت محفوظ است ...


نویسندگان

کانون هابیلیان - پایگاه اطلاع رسانی 17000 قربانی تروریسم در ایران

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • آخرین بروز رسانی :