تبلیغات
وقایع - جدال بین کاخ سفید و کنگره؛ تغییرات مهم در دولت اوباما

وقایع" ما برای آنكه ایران گوهر تابان شود ، خون دلها خورده ایم... "

... وقایع ناگفته

"پانه تا" که یک دمکرات است بجای رابرت گیتس وزیر دفاع کنونی آمریکا می شود وپترائوس به ریاست سازمان سیا خواهد رسید، ژنرال "جان آلین" فرمانده نیروهای آمریکایی و ناتو در افغانستان می شود. رایان کروکر سفیر پیشین آمریکا در عراق سفیر جدید آمریکا در افغانستان خواهد شد و دولت اوباما آزادی عمل بیشتری خواهد داشت.

دولت اوباما بجای بکارگیری نیروهای حزب جمهوری خواه در پست های کلیدی مربوط به وزارت دفاع آمریکا قصد دارد که از متخصصین اقتصادی در امور خاورمیانه و همچنین امنیت ملی آمریکا استفاده نماید.

تیم امنیتی اوباما اکنون بدلیل درگیری مستقیم آمریکا در سه جنگ خاورمیانه برای جایگزینی مقامات در شرایط ویژه ای قرار دارد.

رئیس سازمان سیا آقای "لئون پانه تا" و فرمانده نیروهای آمریکایی و ناتو در افغانستان آقای ژنرال دیوید پترائوس" که پست های کلیدی را در دولت آمریکا در موضوعات امنیتی دارند، تغییرخواهند شد و جابه جا می شوند.


آقای "پانه تا" که یک دمکرات است قرار است بجای آقای رابرت گیتس وزیر دفاع کنونی آمریکا قرار بگیرد و آقای پترائوس بجای آقای "پانه تا" به ریاست سازمان سیا گمارده می شود. این دو مقام هرکدام بدلیل مدت زمان زیادی که در خاورمیانه بوده اند اشراف زیادی به موضوعات منطقه خاور میانه دارند و این تغییرات نشان دهنده این موضوع است که موضوعات تجاری و مالی بیشتر مورد توجه دولت اوباما قرار گرفته استآقای "پانه تا" که یک دمکرات است قرار است بجای آقای رابرت گیتس وزیر دفاع کنونی آمریکا قرار بگیرد و آقای پترائوس بجای آقای "پانه تا" به ریاست سازمان سیا گمارده می شود. این دو مقام هرکدام بدلیل مدت زمان زیادی که در خاورمیانه بوده اند اشراف زیادی به موضوعات منطقه خاور میانه دارند و این تغییرات نشان دهنده این موضوع است که موضوعات تجاری و مالی بیشتر مورد توجه دولت اوباما قرار گرفته است.

قرار است که بجای ژنرال دیوید پترائوس آقای ژنرال "جان آلین" فرماندهی نیروهای آمریکایی و همچنین نیروهای ناتو در افغانستان را به عهده بگیرد و علاوه براین آقای رایان کروکر سفیر پیشین آمریکا در عراق قرار است به عنوان سفیر جدید آمریکا در افغانستان فعالیت نماید.


اخبار کوتاه
کپی رایت محفوظ است ...


نویسندگان

کانون هابیلیان - پایگاه اطلاع رسانی 17000 قربانی تروریسم در ایران

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • آخرین بروز رسانی :