تبلیغات
وقایع - یک منبع نزدیک به رئیس جمهور خبر داد: جلسه امشب هیئت دولت به ریاست رئیس جمهور

وقایع" ما برای آنكه ایران گوهر تابان شود ، خون دلها خورده ایم... "

... وقایع ناگفته

جلسه امشب هیئت دولت با حضور تمامی وزرای کابینه به ریاست شخص رئیس جمهور برگزار می شود . رئیس جمهور امشب با حضور خود در کابینه به یک هفته شایعه سازی های رسانه های بیگانه پایان خواهد داد و باز هم . . .

جلسه هیئت وزیران امشب به ریاست دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود .

بولتن نیوز: پس از غیبت یک هفته ای رئیس جمهور در جلسات هیئت دولت و برگزاری این جلسات به ریاست محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور جلسه امشب هیئت دولت با حضور تمامی وزرای کابینه به ریاست شخص رئیس جمهور برگزار می شود . رئیس جمهور امشب با حضور خود در کابینه به یک هفته شایعه سازی های رسانه های بیگانه پایان خواهد داد و باز هم با قدرت به کار و تلاش شبانه روزی در راستای فرامین رهبری خواهد پرداخت .

یک منبع آگاه نزدیک به رئیس جمهور در این زمینه گفت رئیس جمهور امشب در هیئت وزیران با بررسی روال کاری دستگاه های اجرایی در سال جاری روند تصویب بودجه و اختصاص ردیف دستگاه های اجرایی را بررسی می کند و سپس با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آنان پاسخ خواهد داد و باز هم مثل گذشته مردم را به اطاعت از رهبری و داشتن اتحاد دعوت خواهد کرد .


گفتنی است از یک هفته گذشته رسانه های بیگانه با شانتاژ تبلیغاتی سعی داشتند موضوع رفتن وزیر اطلاعات از این وزاتخانه و بازگشت وی با دستور رهبر معظم انقلاب را به نوعی ایجاد حاکمیت دوگانه در مسیر انقلاب نشان دهند و حضور نیافتن رئیس جمهور در این جلسات را به این موضوع نسبت دهند که با روشنگری های رهبری گرانقدر در این کار خود ناکام ماندند . همچنین شب گذشته نیز محمود احمدی نژاد در دیدار جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جانم را برای ولایت گذاشته ام گفت که اعتقادم به ولایت فقیه از قبل بیشتر شده است .اخبار کوتاه
کپی رایت محفوظ است ...


نویسندگان

کانون هابیلیان - پایگاه اطلاع رسانی 17000 قربانی تروریسم در ایران

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • آخرین بروز رسانی :