تبلیغات
وقایع - تروریست نیستند،فقط‌مسلمانان‌راكشته‌اند!

وقایع" ما برای آنكه ایران گوهر تابان شود ، خون دلها خورده ایم... "

... وقایع ناگفته

دوشنبه 12 اردیبهشت 1390

تروریست نیستند،فقط‌مسلمانان‌راكشته‌اند!

نویسنده: وقایع   

مشاور پیشین امنیت ملی اوباما در نشست شماری از سران گروهك تروریستی منافقین در پاریس شركت كرد.

كیهان: مشاور پیشین امنیت ملی اوباما در نشست شماری از سران گروهك تروریستی منافقین در پاریس شركت كرد.
جیمز جونز در این نشست كه در اردوگاهی وابسته به منافقین و در حاشیه پاریس برگزار شد، گفت: آمریكا باید این گروه را از فهرست سیاه سازمان های تروریستی خارج كند و من هیچ مدركی حاكی از مشاركت آنها در تروریسم سراغ ندارم.


این فرمانده ارشد و پیشین ناتو افزود: من هیچ دلیلی نمی بینم كه آنها از فهرست گروه های تروریستی آمریكا خارج نشوند. توافق گذشته ما با ایران بر سر تروریست نامیدن مجاهدین[منافقین] هم با وجود اختلافات بسیاری كه با ایران داریم، تعجب برانگیز است.
جیمز گفت «ما باید با اروپایی ها كه پیشتر آنها را از لیست خارج كرده اند، هماهنگ تر باشیم».
وی با بیان این كه سیاست اوباما تلاش برای تعامل با ایران و گفت وگو بر سر برنامه هسته ای این كشور و بهبود روابط پس از سه دهه قطع مناسبات بین آنها بود، افزود: اما این سیاست پیشرفتی نداشت چرا كه رژیم ایران در طول دو سال گذشته خود را به طور آشكارتر بر حسب برنامه هسته ای اش و آمال خود در منطقه تعریف و تبیین كرده بود.
جونز در واقع اذعان می كند كه آمریكا این گروهك تروریستی مرده را ابزار چانه زنی با ایران قرار داده اما نتیجه ای نگرفته است همچنان كه در جریان حمله اخیر ارتش عراق به پادگان اشرف نیز نتوانست كمترین حمایتی از منافقین بكند.


یادآور می شود در نشست منافقین كه با حضور مریم قجرعضدانلو رجوی برگزار شد، ژنرال وسلی كلارك از فرماندهان سابق ناتو نیز حضور داشت.
اظهارات مشاور پیشین امنیت ملی در تبرئه گروهك منافقین از اتهام تروریسم و غیرنظامی جلوه دادن آنها در حالی است كه به تازگی مریم سنجابی(از اعضای جدا شده منافقین) در گفت وگو با پرس تی وی تصریح كرد: سربازان آمریكایی به ما در پادگان اشرف اجازه می دادند تا مخفیانه تسلیحات خود را نگهداری كنیم و خلع سلاح نشویم.
منافقین طی سال های حضور خود در عراق در روزگار صدام، بارها به جنایت علیه شیعیان و كردهای این كشور دست زده بودند و پرونده آنها در محاكم عراق مفتوح است.


اخبار کوتاه
کپی رایت محفوظ است ...


نویسندگان

کانون هابیلیان - پایگاه اطلاع رسانی 17000 قربانی تروریسم در ایران

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • آخرین بروز رسانی :