تبلیغات
وقایع - مجروح و دستگیری چند تن از جوانان معترض ؛ برخورد تند ناجا با تماشاگران حامی بحرین

وقایع" ما برای آنكه ایران گوهر تابان شود ، خون دلها خورده ایم... "

... وقایع ناگفته

در ورزشگاه شعارهای کوبنده ای علیه جنایان آل سعود داده می شود و تلاش ناجا برای ممانعت از اقدام خودجوش جوانان ایرانی به جائی نرسید.

ماشاگرانی که قصد ورود به ورزشگاه آزادی را داشتند با ممانعت نیروهای امنیتی مواجه شدند.در همین رابطه در بخش هائی از ورزشگاه، تعدادی از جوانان که در حال شعار بودند با برخورد تند ناجا مواجه شدند و همین امر باعث مجروح شدن تعدادی از این دانشجویان شد که آنها را به بیمارستان منتقل کردند.

به گزارش خبرنگار جهان از ورزشگاه آزادی، ورود افرادی که پرچم بحرین به همراه دارند با ممانعت مواجه شده است.این درحالی است که تعداد زیادی از جوانان معترض به داخل ورزشگاه راه یافتند.با این حال یگان ویژه ناجا در نهایت ناباوری با جوانان متدین برخورد کردند و مانع از شعار دادن مردم شدند و تعداد زیادی از شرکت کنندگان را دستگیر کردند.

با این حال گزارش خبرنگار ما از ورزشگاه آزادی حاکی از آن است که در ورزشگاه شعارهای کوبنده ای علیه جنایان آل سعود داده می شود و تلاش ناجا برای ممانعت از اقدام خودجوش جوانان ایرانی به جائی نرسید.

از سوئی دوربین های تلویزیون نیز تلاش می کردند که از صحنه های اعتراض تماشاگران تصویر نگیرند.

در ابتدای بازی نیروهای حراست و نیروی انتظامی ورزشگاه آزادی با حضور در جلوی درب اصلی ورزشگاه، حضور تماشاگرانی که حامل پرچم بحرین یا دست‌نوشته‌هایی در حمایت از مردم مظلوم این کشور هستند را منع کردند.

گفتنی است برخی با پنهان سازی پرچم‌ها یا دست‌نوشته‌ها قصد ورود به ورزشگاه را داشتند که از سوی ماموران مورد بازرسی بدنی قرار گرفتند و تهدید به بازداشت شدند.

جمعیت زیادی جلوی درب اصلی ورزشگاه تجمع کرده‌ بودند که علی رغم به همراه داشتن بلیط اجازه ورود پیدا نکردند.البته تعداد قابل توجهی نیز به داخل ورزشگاه رفتند.

ماموران نیروی انتظامی در مقابل این حرکت مردمی که در اعتراض به جنایات آل‌سعود در بحرین اتفاق افتاده، اعلام کرده که از طرف وزارت کشور مامور به ممانعت از ورود اینگونه افراد هستیم.


اخبار کوتاه
کپی رایت محفوظ است ...


نویسندگان

کانون هابیلیان - پایگاه اطلاع رسانی 17000 قربانی تروریسم در ایران

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • آخرین بروز رسانی :