تبلیغات
وقایع - یكی از سبزها اعتراف كرد؛ پس كجا هستند نیروهای جنبش سبز؟

وقایع" ما برای آنكه ایران گوهر تابان شود ، خون دلها خورده ایم... "

... وقایع ناگفته

مگر معتقد نبودید بیانیه های میرحسین مشتی اراجیف و کاغذ پاره بی ارزش است. پس چرا هر چه در فیس بوک و بقیه شبکه ها حنجره خودتان را پاره می کنید و تاریخ و زمان معین می کنید، نمی توانید ۲۰ نفر را هم به خیابان بیاورید ؟...

بولتن نیوز: سایت‌های ضد انقلاب و اپوزیسیون از فرط بیكاری به جان هم افتادند و توی سر هم می‌زنند.

به گزارش بولتن نیوز، در جدیدترین این اخبار، یكی از كاربران سایت ضد انقلاب بالاترین با ابراز گله از این‌كه دیگر حتی 10، 20 نفر هم نیستند كه برای موسوی به خیابان‌ها بریزند، از سازمان منافقین و سایت‌هایی چون «خودنویس»، متعلق به كاریكاتوریست فراری، نیك‌آهنك گوثر به شدت انتقاد كرد و نوشت:

«آقای نیک آهنگ کوثر و بقیه دور گودنشینان عزیز !

شمایی که روزتان با انتقاد و تمسخر میرحسین شب می شد .کسانی که می گفتید میرحسین هم برای مردم یکی مثل بقیه است و فقط بهانه ایست برای سرنگونی .گروهک منحوس مجاهدین خلق که از هر فرصتی برای تخریب میرحسین استفاده می کردید و مدام اعدام های سال ۶۷را به موسوی نسبت می دادید .حالا چرا سکوت کرده اید و چیزی نمی گویید .

مگر معتقد نبودید بیانیه های میرحسین مشتی اراجیف و کاغذ پاره بی ارزش است . پس چرا هر چه در فیس بوک و بقیه شبکه ها حنجره خودتان را پاره می کنید و تاریخ و زمان معین می کنید ، نمی توانید ۲۰ نفر را هم به خیابان بیاورید ؟

سرکرده گروهک تروریستی مجاهدین خلق که تمام سعی و همتش را به کار گرفته بود تا با پوشیدن کت و دامن سبز ، به خیال خودش جنبش سبز را مصادره کند و خودش را رهبر معترضین معرفی کند ، حالا اگر می تواند فراخوان بدهد و ۱۰ نفر را به خیابان ها بیاورد.»


اخبار کوتاه
کپی رایت محفوظ است ...


نویسندگان

کانون هابیلیان - پایگاه اطلاع رسانی 17000 قربانی تروریسم در ایران

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • آخرین بروز رسانی :