تبلیغات
وقایع - توطئه فتنه گران برای سالگرد انتخابات

وقایع" ما برای آنكه ایران گوهر تابان شود ، خون دلها خورده ایم... "

... وقایع ناگفته

چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390

توطئه فتنه گران برای سالگرد انتخابات

نویسنده: وقایع   

جریان سبز که پیش از این به علت مقارن بودن شب چهارشنبه سوری طرح سه شنبه های اعتراض را دنبال می کرد، پس از اینکه این طرح همانند باقی طرحهای این جریان با عدم استقبال مواجه شد، اکنون این روزهای اعتراض را به یک شنبه تغییر داده است.
به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، این انباشت و تراوش های فکری برای تغییر سه شنبه به یک شنبه های اعتراض به علت مقارن بودن 22خرداد با روز یکشنبه است.

طیف دانشجویی این جریان با انتشار بیانیه ای خواست تا دانشجویان و اساتید روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری اقدام به تعطیلی کلاس های درسی کنند.

انجمن تهران که در بین دانشجویان به قانون شکنی معروف است قصد دارد به بهانه حمایت از برخی دانشجویان، این یکشنبه های به اصطلاح اعتراض را تا یکشنبه 22خرداد ادامه دهد.

برخی گمانه ها حاکی از آن است این اقدام پس از اخراج (م.ه) آخرین لیدر انجمن دانشکده علوم اجتماعی صورت گرفته است که نقش فعالی در تجمعات و اغتشاشات پس از انتخابات داشت.

این در حالی است که دیگر لیدرهای این جریان اکنون پس از فرار به خارج از کشور در رسانه های ضدانقلاب فعالیت می کنند.

گفتنی است (م.ه) یکی از لیدرهای اغتشاشات در فتنه88 بوده و در صفحات فیس بوک خود بارها و بارها به مردم و انقلاب توهین کرده است.

اما این دعوت اعضای انجمن دانشگاه تهران و علوم پزشکی آنجایی جالب توجه است که علت این درخواست "پایان دادن به وضعیت امنیتی"! دانشگاه تهران عنوان شده است و از اساتید و دانشجویان خواسته شده با "تعطیلی کلیه کلاس های درسی خود اعتراض خود را به گوش مسئولین" برسانند.

گفته می شود این دعوت به اعتراض از سوی انجمن تهران در روزهای درسی دانشگاه و در ایام امتحانات میان ترم برای بدست آوردن پایگاه دانشجویی بوده است چه اینکه اکثر اعضای این انجمن دارای ضعف تحصیلی و مشروطی های فراوان هستند و برخی از آنان با لقب "مشروطی" در دانشگاه معروف هستند.

انجمن تهران در نشریه هفتگی خود نیز که در دانشگاه پخش می شود تلویحا کش دارشدن اعتراضات در دانشگاه به بهانه های صنفی را تایید کرد.


اخبار کوتاه
کپی رایت محفوظ است ...


نویسندگان

کانون هابیلیان - پایگاه اطلاع رسانی 17000 قربانی تروریسم در ایران

  • آخرین پستها

آمار وبلاگ

  • آخرین بروز رسانی :